PRZEWOZY AUTOKAROWE

Get Adobe Flash player

o firmie

PAN-TRANS jest jedną z najstarszych prywatnych firm przewozowych w Polsce południowo-wschodniej działamy nieprzerwanie od 1991 roku, najpierw jako MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ OSÓB Antoni Blicharz, a od 2015 roku nasza działalność przewozowa realizowana jest juz pod szyldem PAN-TRANS.

Przez wiele lat obecności na rynku przewozów udało nam się zdobyć zaufanie wielu pasażerów, a także powiększyć tabor autokarowy, który jest stale unowocześniany. Obecnie dysponujemy 6 nowoczesnymi i komfortowymi autokarami. Nasza firma realizowała połączenia do wielu europejskich krajów. Oferta ta jest stale poszerzana o nowe przystanki w Polsce i za granicą. Na pokładzie każdego naszego autokaru każdy pasażer może czuć się bezpiecznie i przyjemnie, a doświadczeni kierowcy dbają aby podróż przebiegła bez zarzutu. 

Obsługujemy przejazdy okazjonalne, wycieczki szkolne, przewozy dla zakładów pracy, pielgrzymki i przewozy wahadłowe. 

W naszej aktualnej sieci połączeń z Polski znajdują się takie kraje jak: Niemcy, Austria, Belgia, Francja, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Wielka Brytania, Dania, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Węgry, Grecja, Bułgaria, Słowenia, Ukraina, Włochy.


AUTo - pan


Obecnie jako dodatkowy profil działalności naszej firmy zajmujemy się kompleksową obsługą wszystkich typów samochodów zaczynając od  sprowadzania i sprzedaży aut używanych, po ich kompleksową obsługę mechaniczną  oraz  blacharsko - lakierniczą.

czytaj więcej

nawiążemy współpracę


  • Nawiążemy współpracę z osobami fizycznymi, biurami podróży, firmami, zakładami pracy, stowarzyszeniami oraz innymi podmiotami w celu poszerzenia swojej działalności, głównie w sferze przewozów autokarowych. Poszukujemy osób mających dostęp do dużej ilości potencjalnych klientów, celem nawiązania kontaku z jak największa liczbą osób, na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.
  • Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę i atrakcyjne ceny.

PODRÓŻUJ TANIEJ!

Zapraszamy do negocjacji cen, będzie to uzależnione od ilości wynajętych od nas autokarów oraz czasu najmu.

czytaj więcej